Menu
Sepetim

Ödeme ve Teslimat

Ödeme

luminoaydinlatma.com'dan yapacağınız alışverişlerde güvenli, kolay ve hızlı ödeme için kredi kartı veya banka kartı ile  ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme seçeneği ile kargonuz kapınıza geldiğinde nakit, kredi kartı veya banka kartı ile de ödeyebilirsiniz. Site üzerinden yapacağınız ödemelerde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır. Kredi kartı ve Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.


Taksit:
Sizden istenen ATM/Debit Kart veya kredi kartı bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra, bankanızın size sunduğu taksit seçeneklerini ödeme ekranında görüntüleyebilir, istediğiniz taksit tutarını seçerek taksitli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Taksit kapıda ödemede geçerli değildir.


Kargo Şirketi:
Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca Avrupa Yakası Mağazacılık Tic. Ltd. Şti. tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Ozbat İnşaat Mak. Elk. Eln. İth. İhr. Dış. Tic. Ltd. Şti.  Yurtiçi gönderilerini Sürat Kargo, PTT Kargo veya ByExpress Kargo ile gerçekleştirmektedir. Yapılan özel anlaşmalardan sitemizden sipariş veren tüm üyelerimiz faydalanmaktadır. İade, değiştirme gibi işlemlerde taşıma ücreti luminoaydinlatma.com tarafından karşılanır. İşletmemizin kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri www.luminoaydinlatma.com tarafından karşılanır.


Kargo Süreleri:
Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca www.luminoaydinlatma.com tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır ve teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Sitemiz yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Ozbat İnşaat Mak. Elk. Eln. İth. İhr. Dış. Tic. Ltd. Şti. Adana'dadır. Tüm hesaplamalar iş günü olarak hesaplanmalıdır. Cumartesi, Pazar günleri ve tatil günleri süre hesaplarken kullanılmamalıdır. Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 3 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa [email protected] adresine bir e-posta göndererek kargonuzu takip etmemizi sağlayabilirsiniz. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.


Kargo Güvenliği:
Tüm siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketi tarafından sigortalıdır. Sigortanın geçerli olması için siparişinizi teslim aldığınızda kargo görevlisi önünde açılması gereklidir. Üründe bir hasar görüldüğünde rapor tutturarak bir kopyası alımalıdır. Zarar görmüş kargoyu kesinlikle teslim almayınız . Aksi taktirde siparişiniz gönderilmiş kabul edilecektir. Tereddütte kaldığınız durumda 539 664 02 46 nolu telefonu arayarak yetkililerden de bilgi alabilirsiniz. Kargo Kontrolü: Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuğunda, paketi teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak ile tespit ettirin ve sigorta tarafından karşılanmasını talep edin.